środa, 7 maja 2014

Nowiusieńkie Easytonki :-)

czyli 
najlepsze buty na świecie :-)

Szybkie porównanie Easytone Reeinspire II do Easytone Plus Vive 


             W nowych Plus Vive odczuwam większą niestabilność poruszania się niż w poprzednim modelu, co oczywiście oceniam na plus :-)
Boki podeszwy buta i jej przód (na samym czubku)  mają bardzo dużą różnicę wysokości powierzchni.
Podczas poruszania odczucie chodzenia jak po bardzo mocno napiętej trampolinie z grubej gumy lub po pontonie.
Lekkie wysunięcie się ku przodowi grozi szybką wywrotką na facjatę.
W obu modelach buty mocno sprężynują co daje niesamowite wrażenie lekkości poruszania się, świetna amortyzacja idealnie eliminuje wstrząsy od uderzenia stopą w nawierzchnię, obojętnie jaka by ona nie była.
Oba wzory butów są genialne, lecz nowszy daje większe możliwości  pracowania nad stabilnością chodu i utrzymaniem równowagi.
Po ustawieniu butów na płaskiej powierzchni bujają się jak kołyski ;-)
           Wnętrze butów wyściełane jest delikatnym satynowym atłasem pod którym umieszczono cienką i bardzo miękką gąbkę, co chroni stopy przed wszelkimi urazami typu: otarcia, obicia oraz chroni przed odciskami i bąblami.
Wkładka wewnętrzna, gruba sprężynująca  ukształtowana do stopy i idealnie do niej przylegająca, z wysokim boczkiem od wewnętrznej strony, niskim od zewnątrz.

         Bardzo gorąco polecam dla tych wszystkich, którzy szczególnie cenią wysoki komfort poruszania się i niesamowitą wygodę. Ogólne wrażenie - stąpanie po chmurkach :-)

        Poprzedni model (Easytone Reeinspire II) użytkuję już 3 lata (cztery miesiące w roku, codziennie), nadal są bardzo wygodne, od zewnątrz i od środka są jak nowe, nie posiadają żadnych przetarć od wsuwania pięt. Wnętrze ich jest identyczne jak w nowszym modelu czyli stopa w puchu ;-).
Jedynie podeszwa i powierzchnia poduszek powietrznych jest nieco starta i popękana, i mimo, że są w podeszwie dziury woda przez nie przecieka do wewnątrz buta.
Z zewnątrz są ładne i czyste  :-)


Opinie do EASYTONE Reeinspire II 

 

Oryginalna wielkość po kliknięciu w obrazek
Oryginalna wielkość po kliknięciu w obrazek

Oryginalna wielkość po kliknięciu w obrazekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz