poniedziałek, 26 stycznia 2015

W telewizorze widziałam - Wielka płyta 1972 – 2018

Cytat dnia:
Im człowiek jest starszy, tym wyżej stawia poprzeczkę, jeśli chodzi o przyjaciółCoś ostatnio jakoś w telewizorze cinko cienko i nie ma na co popatrzeć, ale wczoraj, wczoraj była uczta, i to w Dwójce, łał! Pora nieludzka,znów między 23 a 3 w nocy, eh.
Oczu oderwać się nie dało, szkoda, scena przepełniona ludźmi i aż żal że wszystkiego kamera nie mogła ogarnąć. Dużo scenek, sporo utworów w świetnym wykonaniu aż chciało by się wsiąść w samolot i polecieć do teatru by zobaczyć to jeszcze raz, lecz tym razem szerzej gdyż własnoocznie.
Agata Duda-Gracz zaprezentowała widowisko teatralne zatytułowane „Bardzo drogi koncert z okazji pięćdziesiątej ósmej rocznicy taniego budownictwa mieszkaniowego" jest to relacja z Wrocławia z Przeglądu Piosenki Aktorskiej. 
Szczególnie upodobałam sobie Magdę Kumorek, która jako moherowa pani powala ze śmiechu,    Wojciech Mecweldowski jak zwykle prze genialny, on chyba nigdy źle nie gra :-)
Scenografia wielkopowierzchniowa nie daje spokoju, oczy strzelają we wszystkie strony, nie do ogarnięcia jest wielość scen rozgrywających się w poszczególnych mieszkaniach, na pierwszym planie, i po bokach sceny. A kostiumy to już zupełnie inna bajka, odjechane i zmieniają się bardzo często. Za mało mi, muszę obejrzeć jeszcze raz bo oszaleję :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz